Ford leasing

Ford leasing – jakie są tego korzyści? 

W przypadku leasingu zamkniętego, po zakończeniu leasingu, po prostu zwracasz go i przechodzisz do następnego samochodu. Nie ma kłopotów z odsprzedażą, a wartość samochodu na koniec leasingu jest odpowiedzialnością firmy leasingowej, a nie Twojej. Nadal możesz ponosić odpowiedzialność za dodatkowe kwoty na koniec okresu leasingu, w tym nadmierne zużycie i użytkowanie oraz nadmierny przebieg. Leasing samochodu pozwala na modernizację pojazdu co dwa do czterech lat. Średni okres najmu wynosi 36 miesięcy (trzy lata). Jeśli jazda nowym pojazdem jest dla Ciebie ważna, leasing jest dobrą opcją.

Możesz bezproblemowo co kilka lat dostać nowy samochód

Leasing samochodowy mylease.pl zwykle trwa od 24 do 48 miesięcy. Ponieważ okresy leasingu są stosunkowo krótkie, możesz jeździć nowym samochodem z najnowszymi technologiami i standardami bezpieczeństwa bez zobowiązań i kłopotów związanych z kupnem lub sprzedażą obecnego, gdy nadejdzie czas na modernizację. Po wygaśnięciu umowy najmu po prostu zwracasz samochód dealerowi, wybierasz następny pojazd i podpisujesz nową umowę najmu. Wiele osób ma na oku wymarzony samochód, ale może mieć trudności z zakwalifikowaniem się do finansowania zakupu. Leasing samochodu otwiera jednak drzwi do droższych modeli i pakietów wyposażenia, ponieważ zazwyczaj wiąże się z niższą miesięczną opłatą za ten sam pojazd. Daje to większą elastyczność w zakresie opcji pojazdu, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Możesz mieć możliwość zakupu samochodu na koniec okresu leasingu

Leasing często zawiera opcję zakupu po z góry ustalonej cenie. Możesz skorzystać z tej opcji, jeśli kochasz swój samochód lub cena zakupu jest niższa niż jego wartość. Z drugiej strony możesz odejść, jeśli cena zakupu przekracza wartość pojazdu. Chociaż może to sprawić, że będziesz żałować, że nie kupiłeś go od samego początku, daje to szansę na „jazdę próbną” pojazdem przez kilka lat, zanim zdecydujesz się na to na dłuższą metę. Podobnie jak wszystkie opcje finansowania samochodu, leasing samochodu ma swój własny zestaw zalet i wad. Zwykle leasing jest tańszy (początkowo) niż zakup samochodu poprzez finansowanie. Jednak płatność nie jest jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, rozważając leasing nowego samochodu. Należy wziąć pod uwagę, jak długo planujesz zatrzymać samochód, jak daleko zamierzasz nim jeździć i jak dobrze radzisz sobie z łagodzeniem zużycia.